Minimalac Morave, još jedan remi Napretka

Na svom stadionu u Žitkovcu, u lepoj fudbalskoj predstavi, Morava je zabeležila minimalnu pobedu protiv Bukovika iz Ražnja – 1:0.

Gol za tri i te kako važna boda za beg iz opasne zone postigao je Dušan Velinov u 28. minutu. Desetak minuta kasnije Ražanjci su imali zrelu priliku, ali su umesto mreže pogodili stativu. U drugom delu meča udarac Dušana Velinova zaustavila je prečka, a epitet igrača utakmice poneo je golman Bukovika koji je pravovremenim intervencijama uspeo da sačuva svoju mrežu.

FK Morava

Na niškom Panteleju sastali su se OFK Niš i OFK Napredak. Obe ekipe imale su prilike, međutim realizacija je izostala, pa je nerešen rezultat najpravedniji ishod ovog meča – 0:0.