Минималац Мораве, још један реми Напретка

На свом стадиону у Житковцу, у лепој фудбалској представи, Морава је забележила минималну победу против Буковика из Ражња – 1:0.

Гол за три и те како важна бода за бег из опасне зоне постигао је Душан Велинов у 28. минуту. Десетак минута касније Ражањци су имали зрелу прилику, али су уместо мреже погодили стативу. У другом делу меча ударац Душана Велинова зауставила је пречка, а епитет играча утакмице понео је голман Буковика који је правовременим интервенцијама успео да сачува своју мрежу.

ФК Морава

На нишком Пантелеју састали су се ОФК Ниш и ОФК Напредак. Обе екипе имале су прилике, међутим реализација је изостала, па је нерешен резултат најправеднији исход овог меча – 0:0.