Мина и Србија данас са Кином

Кошаркашице Србије данас играју меч другог кола на Олимпијским играма. Овог пута, нашем тиму противник ће бити репрезентација Кине.

И поред осцилација и осипања велике предности, Србија је успешно окончала прву утакмицу са Порториком (58:55). Упркос исцрпљености играчица из прве петорке, Мина Ђорђевић је на терену провела свега 7 минута, према одлуци Марине Маљковић.

Наш национални тим данас има прилику да забележи и другу победу. Кинескиње су одирале добар меч са Шпанијом и поражене након продужетка, минималним резултатом (90:89). Што само указује на то да и данас наше кошаркашице не очекује лак посао.

Уткамица између Србије и Кине игра се од 13 часова и 30 минута, уз директан пренос на другом каналу Радио телевизије Србије.