„Ланетов фестивал игре” сутра у главној улици

Четврту годину заредом Предшколска установа „Лане” организује „Ланетов фестивал игре” и то је манифестација која се одржава сутра, 4. јуна, поводом обележавања Дана општине Алексинац.

У овој образовној установи се труде да тема фестивала увек буде другачија, деци инспиративна и привлачна, а такође и да одговара њиховом узрасту. Иначе, све активности у којима деца учествују организују као интерактивне игре, што је у складу са концепцијом нових основа Програма предшколског васпитања и образовања „Година узлета”.

Назив овогодишњег „Ланетовог фестивала игре” је „С колена на колено” и ово је прилика да се деца кроз учешће у разним активностима упознају са могућностима и избором који им пружа наш град.

Фестивал почиње у 10 сати и биће одржан у главној Алексиначкој улици, од Дома културе до зграде општине, која ће бити затворена за саобраћај.

Постави одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

fifteen − six =