Kormanci obradovali navijače, remi Radevčana

U 23. kolu Okružne lige klubovi sa područja aleksinačke opštine zabeležili su po jednu pobedu, remi i poraz.

Polet iz Radevca, koji je kao domaćin igrao na Aleksinačkom Rudniku, podelio je bodove sa Borcem iz Azbresnice – 2:2. Radevčani su poveli pogotkom Marinkovića u 12. minutu, a gosti su do egala stigli u 39. minutu golom Najdenova iz jedanaesterca. U drugom delu utakmice postignuta su dva autogola, po jedan na svakoj strani; igrač poleta Petrović u 54. minutu je pogodio sopstvenu mrežu, a onda je to isto učinio i igrač gostiju Stanisavljević u 80. minutu.

Sloga je i ove nedelje obradovala svoje navijače, pošto je u Kormanu sa 4:0 savladala Toplicu iz Šarlinca. Dvostruki strelac je Marković, a po jedan gol dodali su Stevanović i Rajković.

Jastrebac je u Tešici pretrpeo poraz od ekipe Rada iz Merošine sa 1:3. Gosti su do 86. minuta vodili sa 0:3, kada je „rezervistaˮ Boban Vrbić postigao počasni pogodak.

Kočane: Radnički – Taskovići 1:1,
Jovanovac: Sloga – Moravac (Zap. Toponica) 4:1,
Rožina: Naisus – Pobeda (Rusna) 6:0,
Balajinac: Zemljoradnik – Moravac (Čečina) 4:0.

Slobodan je bio Baličevac.

Zemljoradnik je na prvom mestu sa 57 bodova, Polet je drugi sa 47 bodova, Jastrebac zauzima šestu poziciju sa 33 boda, dok je Sloga iz Kormana na 13. mestu sa  20 bodova, koliko ima i 12. Baličevac.

POLET – BORAC 2:2 (1:1)

Gradski stadion, Al. Rudnik. Sudija: Marko Spasić (Žitkovac). Strelci: 1:0 Marinković u 12, 1:1 Najdenov (iz penala) u 39, 1:2 D. Petrović (autogol) u 54, 2:2 Stanisavljević (autogol) u 80. minutu. Žuti kartoni: Pejčinović (Polet), Dimitrijević, Đukić, Miletić (Borac).

POLET: Marijanović, Milićević (od 79. Miljković), D. Petrović, Stevanović, Milošević, Ristić (od 46. Pejčinović), Mihajlović, Mitrović, N. Babić, Đorđević (od 61. Nikolić), Marinković.

BORAC: Mladenović, M. Đorđević (od 22. Dimitrijević), Petković, Stević, Stojanović, M. Miletić, Đ. Đorđević (od 70. N. Miletić), Đukić, Najdenov, Nikolić, Stanisavljević.

JASTREBAC – RAD 1:3 (0:1)

Igralište Jastrepca, Tešica. Sudija: Slađan Marković (Aleksinac). Strelci: 0:1 Jovanović u 24, 0:2 Ibrić u 50, 0:3 Jovanović u 74, 1:3 Vrbić u 86. minutu. Žuti kartoni: Stanković, Vrbić, D. Cenić, N. Cenić (Jastrebac), Mitić (Rad).

JASTREBAC: U. Cenić, Simonović, N. Cenić, Pantović, Cakić (od 73. Krstić), Tasić, Stanković, D. Cenić, Lukić, Spasić (od 46. Vrbić), Stanojević.

RAD: Živković, V. Dinić, Antić, Ilić, D. Dinić, Ibrić, Živković, Đorđević, Niketić, Mitić (od 64. Ilić), Jovanović (od 77. Punoševac).

SLOGA – TOPLICA 4:0 (2:0)

Igralište Sloge, Korman. Sudija: Marko Stanojević (M. Bujmir). Strelci: 1:0 Stevanović u 8, 2:0 Rajković u 36, 3:0 Marković u 48, 4:0 Marković u 81. minutu. Žuti kartoni: Anđelković, Stojković (Sloga), Gavazović (Toplica).

SLOGA: Nedeljković, Stojiljković, Stojković, Đorđević, Stevanović, Anđelković, M. Prokić (od 73. Krstić), I. Prokić, Marković, Stojanović, Rajković,

TOPLICA: Mitić, Usainović, Savić, Ranković, Ž. Janković, LJ. Nikolić, D. Nikolić, M. Janković, Marinković, Stojanović, Gavazović.

Fotografije: Milan Jovanović (Polet – Borac)