Корманци обрадовали навијаче, реми Радевчана

У 23. колу Окружне лиге клубови са подручја алексиначке општине забележили су по једну победу, реми и пораз.

Полет из Радевца, који је као домаћин играо на Алексиначком Руднику, поделио је бодове са Борцем из Азбреснице – 2:2. Радевчани су повели поготком Маринковића у 12. минуту, а гости су до егала стигли у 39. минуту голом Најденова из једанаестерца. У другом делу утакмице постигнута су два аутогола, по један на свакој страни; играч полета Петровић у 54. минуту је погодио сопствену мрежу, а онда је то исто учинио и играч гостију Станисављевић у 80. минуту.

Слога је и ове недеље обрадовала своје навијаче, пошто је у Корману са 4:0 савладала Топлицу из Шарлинца. Двоструки стрелац је Марковић, а по један гол додали су Стевановић и Рајковић.

Јастребац је у Тешици претрпео пораз од екипе Рада из Мерошине са 1:3. Гости су до 86. минута водили са 0:3, када је „резервистаˮ Бобан Врбић постигао почасни погодак.

Остали резултати:

Кочане: Раднички – Тасковићи 1:1,
Јовановац: Слога – Моравац (Зап. Топоница) 4:1,
Рожина: Наисус – Победа (Русна) 6:0,
Балајинац: Земљорадник – Моравац (Чечина) 4:0.

Слободан је био Баличевац.

Земљорадник је на првом месту са 57 бодова, Полет је други са 47 бодова, Јастребац заузима шесту позицију са 33 бода, док је Слога из Кормана на 13. месту са  20 бодова, колико има и 12. Баличевац.

ПОЛЕТ – БОРАЦ 2:2 (1:1)

Градски стадион, Ал. Рудник. Судија: Марко Спасић (Житковац). Стрелци: 1:0 Маринковић у 12, 1:1 Најденов (из пенала) у 39, 1:2 Д. Петровић (аутогол) у 54, 2:2 Станисављевић (аутогол) у 80. минуту. Жути картони: Пејчиновић (Полет), Димитријевић, Ђукић, Милетић (Борац).

ПОЛЕТ: Маријановић, Милићевић (од 79. Миљковић), Д. Петровић, Стевановић, Милошевић, Ристић (од 46. Пејчиновић), Михајловић, Митровић, Н. Бабић, Ђорђевић (од 61. Николић), Маринковић.

БОРАЦ: Младеновић, М. Ђорђевић (од 22. Димитријевић), Петковић, Стевић, Стојановић, М. Милетић, Ђ. Ђорђевић (од 70. Н. Милетић), Ђукић, Најденов, Николић, Станисављевић.

ЈАСТРЕБАЦ – РАД 1:3 (0:1)

Игралиште Јастрепца, Тешица. Судија: Слађан Марковић (Алексинац). Стрелци: 0:1 Јовановић у 24, 0:2 Ибрић у 50, 0:3 Јовановић у 74, 1:3 Врбић у 86. минуту. Жути картони: Станковић, Врбић, Д. Ценић, Н. Ценић (Јастребац), Митић (Рад).

ЈАСТРЕБАЦ: У. Ценић, Симоновић, Н. Ценић, Пантовић, Цакић (од 73. Крстић), Тасић, Станковић, Д. Ценић, Лукић, Спасић (од 46. Врбић), Станојевић.

РАД: Живковић, В. Динић, Антић, Илић, Д. Динић, Ибрић, Живковић, Ђорђевић, Никетић, Митић (од 64. Илић), Јовановић (од 77. Пуношевац).

СЛОГА – ТОПЛИЦА 4:0 (2:0)

Игралиште Слоге, Корман. Судија: Марко Станојевић (М. Бујмир). Стрелци: 1:0 Стевановић у 8, 2:0 Рајковић у 36, 3:0 Марковић у 48, 4:0 Марковић у 81. минуту. Жути картони: Анђелковић, Стојковић (Слога), Гавазовић (Топлица).

СЛОГА: Недељковић, Стојиљковић, Стојковић, Ђорђевић, Стевановић, Анђелковић, М. Прокић (од 73. Крстић), И. Прокић, Марковић, Стојановић, Рајковић,

ТОПЛИЦА: Митић, Усаиновић, Савић, Ранковић, Ж. Јанковић, Љ. Николић, Д. Николић, М. Јанковић, Маринковић, Стојановић, Гавазовић.

Фотографије: Милан Јовановић (Полет – Борац)