Doktori odigrali – doktorski, večeras četvrtfinalni mečevi

Turnir u malom fudbalu „Aleksinac 2021” lagano ulazi u svoju završnicu.

Sinoć su odigrane tri utakmice. U meču bez takmičarskog naboja, mirnom i korektnom, između Rutevca i Trećeg poluvremena (Aleksinac), slavili su Aleksinčani sa 11:3. Utakmica dveju aleksinačkih ekipa, Brđanke i Alkohol junajteda, odlučila je prvaka grupe, a protekla je u znaku Brđanke (6:3) koja je od početka do kraja diktirala tempo i bila bolji rival sa dosta neiskorišćenih šansi. U trećoj utakmici opet su se susrele ekipe iz našeg grada, Kafe Afrodizija i Doktori. Lagano i ubedljivo, reklo bi se bez prevelike muke, Doktori su pobedili sa 8:2. Dve utakmice nisu odigrane i registrovane su službenim rezultatom, Drim-tim (Aleksinac) – Paraćinci (Paraćin) 5:0 i Rasadnik Čabrić (V. Šiljegovac) – Familija (G. Peščanica) 5:0.

Takmičenje se nastavlja večeras četvrtfinalnim utakmicama. Od 19 sati sastaju se Rasadnik Čabrić (V. Šiljegovac) – Klinci 33 (Aleksinac), od 19.50 rivali su Afro Sandra (Aleksinac) – Kvatro tim 037 (Kruševac), od 20.40 igraće aleksinačke ekipe BrđankaDrim-tim, a od 21.30 megdan će podeliti takođe aleksinačke ekipe DoktoriAlkohol junajted.

Sutra su na programu dve polufinalne utakmice, prva od 20 sati i 45 minuta, druga od 21.45.

Turnir se završava u ponedeljak; utakmica za treće mesto igraće se od 20 sati i 45 minuta, a finale sat vremena kasnije.

Fotografije: Milan Jovanović