„Сликање и вино” одржано у дворишту Завичајног музеја

Још једна креативна радионица под називом „Сликање и вино“ одржана је овом приликом у пријатном амбијенту Завичајног музеја. 

Посетиоци су имали прилику да присуствују вечери испуњеној уметношћу, вином, музиком и дружењем, током које су се креативно изразили и уживали у пријатном амбијенту.

Радионицу је и овог пута водила академски сликар Александра Павловић, која је учеснике провела кроз процес стварања у опуштеној и инспиративној атмосфери.

И ова радионица „Сликање и вино” одржана је у организацији Центра за културу и уметност Алексинац

Постави одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *