Како стоји на званичној страници локалне самоуправе, председник општине Далибор Радичевић је данас са сарадницима обишао Алексиначки Рудник, где је у разговору са мештанима и представницима омладине саслушао њихове захтеве, предлоге и иницијативе које су истакли као приоритетне.

Током сусрета, грађани су указали на потребу решавања више питања од значаја, међу којима су уређење и одржавање јавне расвете, зелених и јавних површина, парка и мобилијара, као и поновно отварање здравствене амбуланте. Разговарано је и о другим темама које мештани сматрају важним за побољшање услова живота.

Како се још наводи у овој објави, овом приликом наглашено је да ће локална самоуправа, у сарадњи са надлежним службама и институцијама и у складу са могућностима и предвиђеним плановима, разматрати моделе и динамику за решавање наведених питања, уз наставак комуникације и сарадње и у наредном периоду.
