Poraz Moravice nakon penal-ruleta

Pobednik finalne utakmice za Kup Fudbalskog saveza Nišavskog okruga, koja je odigrana juče u Balajincu, je Malošište, ekipa iz istoimenog sela u opštini Doljevac. Fudbaleri iz ovog naselja pobedili su Moravicu iz Subotinca, ali tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Ekipa FK Malošište

U regularnom toku, meč dve zonaške ekipe je zavšen bez pobednika – 1:1. Subotinčani su došli do prednosti već u 4. minutu, kada je, posle sjajne asistencije kapitena Nenada Milunovića, Vladimir Gojković smestio loptu iza leđa golmana Milana Miloševića. Jedan od najboljih aktera utakmice, Jasmin Kostić poravnao je rezultat u 72. minutu.

Na penal-ruletu više sreće imala je ekipa Malošita koja je na kraju slavila sa 5:2. Jedini gol za Moravicu postigao je kapiten Nenad Milunović, a za Malošište strelci su bili Aleksandar Živković, Nikola Vukadinović, Nikola Mitić i kapiten Ivan Milenković.

Kapitenu pobedničke ekipe pehar je uručio Bogi Mitić

Upravo njemu pobednički pehar uručio je Bogi Mitić, komesar takmičarske komisije Okružne lige.