Пораз Моравице након пенал-рулета

Победник финалне утакмице за Куп Фудбалског савеза Нишавског округа, која је одиграна јуче у Балајинцу, је Малошиште, екипа из истоименог села у општини Дољевац. Фудбалери из овог насеља победили су Моравицу из Суботинца, али тек након извођења једанаестераца.

Екипа ФК Малошиште

У регуларном току, меч две зонашке екипе је завшен без победника – 1:1. Суботинчани су дошли до предности већ у 4. минуту, када је, после сјајне асистенције капитена Ненада Милуновића, Владимир Гојковић сместио лопту иза леђа голмана Милана Милошевића. Један од најбољих актера утакмице, Јасмин Костић поравнао је резултат у 72. минуту.

На пенал-рулету више среће имала је екипа Малошита која је на крају славила са 5:2. Једини гол за Моравицу постигао је капитен Ненад Милуновић, а за Малошиште стрелци су били Александар Живковић, Никола Вукадиновић, Никола Митић и капитен Иван Миленковић.

Капитену победничке екипе пехар је уручио Боги Митић

Управо њему победнички пехар уручио је Боги Митић, комесар такмичарске комисије Окружне лиге.