Pobeda Brđanke, Stojanović četiri u metu

U zaostaloj utakmici osmog kola Regionalne futsal lige – Istok, ekipa Kluba malog fudbala Brđanka pobedila je na svom parketu tim Temnića iz Varvarina sa 10:2. Izabranici trenera Dimitrija Antića bili su bolji tokom cele utakmice i sasvim zasluženo su upisali nova tri boda na svoj konto.

Seriju golova za domaći tim počeo je i završio mladi i talentovani Nikola Stojanović koji je četiri puta pogodio cilj i tako poneo epitet igrača utakmice. Brđanka je u prvom delu postigla pola tuceta golova da bi u nastavku dali još četiri, dok su gosti prvi pogodak postigli početkom drugog poluvremenu, a drugi u finišu utakmice.

Nikola Stojanović

Brđanka je trenutno na trećem mestu sa 17 bodova, Timok zauzima čelnu poziciju sa 25 bodova, dok je Jagodina druga sa 21 bodom.

I u narednom, 10. kolu Brđanka će igrati pred svojim navijačima. Rival će im biti ekipa Bora, a meč je na programu u sredu, 16. marta od 16 sati.

BRĐANKA – TEMNIĆ 10:2 (6:0)

Hala sportova, Aleksinac. Gledalaca: 30. Sudije: Željko Stoilkov (Al. Rudnik), Ivica Stojanović (Aleksinac). Strelci: 1:0 Stojanović u 11, 2:0 Stojanović u 12, 3:0 Lukić u 16, 4:0 Pendo u 18, 5:0 Stojanović u 19, 6:0 Spasić u 20, 6:1 Kolarević u 23, 7:1 Arsić u 24, 8:1 Gojković u 28, 9:1 Jevremović u 32, 10:1 Stojanović u 34, 10:2 Todorović u 35. minutu.

BRĐANKA: ŠUĆUR, STOJANOVIĆ, JEVREMOVIĆ, SPASIĆ, PENDO, Arsić, Đorđević, Gojković, Lukić, Tasić.

TEMNIĆ: MILOŠEVIĆ, ČUKIĆ, ĆOSIĆ, KOLAREVIĆ, JANKOVIĆ, Plužnikov, Topalović, Todorović.