Алексиначка позоришна публика која воли добру забаву има прилику да ове суботе, 18. априла од 20 сати погледа најгледанију комедију „Црногорац у кревету”
Како кажу организатори, смех је најмоћнија вештина на свету, најбољи лек, савршени управљач емоција и сигуран начин да се ослободимо стреса. Управо тај непрекидни талас смеха доноси представа „Црногорац у кревету”, једна од најгледанијих позоришних комедија и најуспешнија црногорска комедија свих времена.

Сат и по врхунске забаве на сцени доноси аутор и главни глумац Пеђа Шушкавчевић који је широм региона постао синоним за добру комедију. Оно што ову представу издваја од многих других јесте духовит и паметно написан текст, сјајно глумачко умеће и квалитетна сценографија. „Црногорац у кревету” је класична комедија која на духовит и препознатљив начин приказује црногорски начин живота и обичаје, говорећи о различитим животним фазама и изазовима брачног живота. Кроз типичне стереотипе, представа са пуно шарма и топлине осликава свакодневицу једног просечног црногорског пара и управо зато публика реагује са одушевљењем.
Представа се игра већ више од десет година, а у протеклој години премашила је импозантних 200.000 гледалаца.
Карте по цени од 1.000 динара могу се купити на билетарници Дома културе радним данима од 8 до 22 часа, или онлине путем линка: https://tickets.rs/event/crnogorac_u_krevetu_26218
