Побратимска општина Билећа упутила је позив привредницима, предузетницима, пољопривредним произвођачима и представницима развојних организација са територије општине Алексинац да узму учешће на „Сајму привреде Билећа 2026“, који ће бити одржан 20. и 21. јуна 2026. године у Спортској дворани „Тијана Бошковић“ у Билећи, стоји на званичној страници локалне самоуправе.
Ова манифестација посвећена је промоцији привредних потенцијала, јачању међусобне сарадње и повезивању привредних субјеката и институција из региона, а учесници ће имати прилику да представе своје производе, услуге, инвестиционе потенцијале и развојне пројекте.
Организатори су нагласили да је учешће за све излагаче бесплатно, док заинтересовани детаљније информације о учешћу, као и пријавни образац, могу пронаћи путем линка, наводи се до краја објаве.
