Радни састанак посвећен финализацији активности на пројекту пружања стручне подршке унапређењу доступности и ефикасности услуга за осетљиве категорије становништва, са акцентом на успостављање јединствених управних места, одржан је у овдашњој локалној самоуправи.

Састанак је организован у сарадњи са Сталном конференцијом градова и општина, а присуствовали су представници Министарства државне управе и локалне самоуправе, СКГО-а и представници локалне самоуправе и релевантних установа.

Како стоји на званичној страници Општине Алексинац, током састанка представљене су до сада реализоване активности на пројекту, као и модели повезивања поступака и услуга у оквиру јединственог управног места. Посебна пажња посвећена је усаглашавању наредних корака, ради обезбеђивања доступније, ефикасније и једноставније услуге.
Извор фотографија: Општина Алексинац.
