Брђанка изненадила лидера

На гостовању у Зајечару, у оквиру 9. кола Регионалне лиге – група Север, футсалери алексиначке Брђанке синоћ су направили велико изненађење; против лидера првенства, Тимока 2013, играли су нерешено – 3:3.

Домаћа екипа решила је прво полувреме у своју корист са 3:1. Међутим, Алексинчани су у наставку преузели иницијативу и најпре голом Николе Стојановића у 22. минуту смањили на 3:2, да би у самом финишу меча, минут пре краја, Славко Савић довео Брђанку до егала.

Димитрије Антић

− У последњем минуту могли смо да чак преокренемо резултат у нашу корист, али, на жалост, нисмо имали среће − каже за наш портал тренер Брђанке, Димитрије Антић. – Реми против лидера, који је до сада у седам мечева забележио исто толико победа, заиста нам даје ветар у леђа. Наше амбиције су и даље  исте, дакле пласман у виши ранг. Међутим, како се Тимок на табели много одлепио од ривала, ово је, можда био последњи воз да се умешамо у битку за прво место. У фудбалу су увек могућа изненађења, ми ћемо дати све од себе и надамо се најбољем − наводи наш саговорник.

Са утакмицом мање, Брђанка је тренутно на трећем месту са 14 бодова.

ТИМОК 2013 – БРЂАНКА 3:3 (3:1)

СЦ Краљевица, Зајечар. Гледалаца: 30. Судије: Стеван Лазаревић, Милош Грујић (Ниш). Стрелци: 1:0 Мирковић у 2, 1:1 Јевремовић у 10, 2:1 Рамадани у 11, 3:1 Мирковић у 13, 3:2 Стојановић у 22, 3:3 Савић у 39. минуту. Жути картони: Пивљанин, Радовић (Тимок), Јевремовић, Савић (Брђанка).

ТИМОК 2013: ПИВЉАНИН, ЦОКИЋ, МАРИЊЕСКОВИЋ, НИКОЛИЋ, РАМАДАНИ, Бузеј, Стојчић, Мирковић, Радовић, Стаменковић.

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, ГОЈКОВИЋ, ЈЕЗДИЋ, Петковић, Митаковић, Спасић, Стојановић.

Вечерас против Темнића

Заосталу утакмицу против Темнића из Варварина, Брђанка ће играти вечерас од 22 сатa у Хали спортова у Алексинцу. У јесењем делу првенства Алексинчани су у Варварину славили са 7:4.

Фотографије: КМФ Брђанка