Бајкери су увек ту једни за друге

Љубитељи двоточкаша и овог првог викенда у септембру су се окупили у Суботинцу на мото-скупу који је организовао тамошњи Мото-клуб „Свети Илија” по 14. пут. И ове године скуп је био интернационалан, јер су поред домаћих из Србије, дошли бајкери са читавог Балкана, највише из Бугарске.

Колико су бајкери међусобно повезани и солидарни показује један случај са овог скупа.

Враћајући се са Бованског језера моториста из Бугарске је имао саобраћајну незгоду у Бованској клисури. Како би могао да се врати за Бугарску, Драгољуб Божиновић, и сам љубитељ мотоцикала, провео је цео дан у својој радионици поправљајући хаварисани мотор. 

Постави одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *