Кикс на старту

На старту пролећног дела шампионата Регионалне футсал лиге, екипа Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” гостовала је у Прокупљу, где је поражена од истоимене екипе са 7:3. Тако су се Прокупчани на неки начин реванширали за пораз у јесењем првенству када су у Алексинцу доживели прави дебакл од 9:1!

Домаћи тим је током већег дела утакмице, поготово у другом полувремену, имао иницијативу и већи број прилика, па је на крају заслужено освојио цео плен. На другој страни, Алексинчани су веома слабо одиграли меч, а уз то стиче се утисак и да су потценили ривала, што је свакако утицало на крајњи исход.

Алексинчани су сада, додуше са утакмицом мање, пали на друго место са 25 бодова, и имају шест бодова мање од водећег „Тимока 2013” из Зајечара.

Klupa

ПРОКУПЉЕ – АЛЕКСИНАЦ 2015    7:3 (2:1)

Хала спортова „Др Зоран Ђинђић” Прокупље. Гледалаца: око 100. Судије: Братислав Јовић, Никола Антић (обојица из Ниша). Стрелци: 1:0 В. Милосављевић у 6, 2:0 Митровић у 10, 2:1 Костић у 19, 3:1 Митровић у 24, 4:1 Милосављевић у 27, 4:2 Станковић у 28, 5:2 Митровић у 32, 6:2 Никетић у 34, 6:3 Спалевић, 7:3 Никетић у 35. минуту. Жути картони: Живковић, Петровић (Прокупље), Стојменовић, Лазић, Голубовић, Љубисављевић. Црвени картони: Д. Милосављевић (Прокупље), Љубисављевић („Алексинац 2015”) у 26. минуту.

ПРОКУПЉЕ: ЉУБИСАВЉЕВИЋ, ПЕРИШИЋ, НИКЕТИЋ, МИТРОВИЋ, ГРУЈИЋ, Стефановић, Средојевић, Петровић, Д. Милосављевић, В. Милосављевић, Живковић, И. Милосављевић.

„АЛЕКСИНАЦ 2015”: ПЕТКОВИЋ, СТОЈМЕНОВИЋ, ЗЕКА, СТОЈАНОВ, ЛАЗИЋ, Ловренчић, Лазаревић, Љубисављевић, Станковић, Костић, Голубовић, Спалевић, Чудић.