Fudbal

Poraz Moravice, „rudarima” najzad bod

Na gostovanju u Negotinu, u derbiju devetog kola Zone Istok, fudbaleri Moravice iz Subotinca poraženi su od ekipe Hajduk Veljka sa 3:1(1:0).

Amir Zeka, FK Moravica Negotinci su poveli u 25. minutu, kada je Vujadinović savladao Čudića sa bele tačke. U 75. minutu Amir Zeka (na slici) je poravnao rezultat – 1:1. Međutim, deset minuta kasnije „rezervista” Bregovljanović je povisio na 2:1, da bi u poslednjim trenucima utakmice pobedu domaćem timu osigurao Vujadinović.

Naš drugi zonaš, Rudar Alpos, posle šest kola najzad je osvojio jedan bod, jer je na Aleksinačkom Rudniku protiv Naših krila iz Belotinca igrao bez golova – 0:0. Pet minuta pre kraja utakmice, igrač domaćih Stojanov prokockao je priliku za pogodak.