Kiks na startu

Na startu prolećnog dela šampionata Regionalne futsal lige, ekipa Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” gostovala je u Prokuplju, gde je poražena od istoimene ekipe sa 7:3. Tako su se Prokupčani na neki način revanširali za poraz u jesenjem prvenstvu kada su u Aleksincu doživeli pravi debakl od 9:1!

Domaći tim je tokom većeg dela utakmice, pogotovo u drugom poluvremenu, imao inicijativu i veći broj prilika, pa je na kraju zasluženo osvojio ceo plen. Na drugoj strani, Aleksinčani su veoma slabo odigrali meč, a uz to stiče se utisak i da su potcenili rivala, što je svakako uticalo na krajnji ishod.

Aleksinčani su sada, doduše sa utakmicom manje, pali na drugo mesto sa 25 bodova, i imaju šest bodova manje od vodećeg „Timoka 2013” iz Zaječara.

Klupa

PROKUPLJE – ALEKSINAC 2015    7:3 (2:1)

Hala sportova „Dr Zoran Đinđić” Prokuplje. Gledalaca: oko 100. Sudije: Bratislav Jović, Nikola Antić (obojica iz Niša). Strelci: 1:0 V. Milosavljević u 6, 2:0 Mitrović u 10, 2:1 Kostić u 19, 3:1 Mitrović u 24, 4:1 Milosavljević u 27, 4:2 Stanković u 28, 5:2 Mitrović u 32, 6:2 Niketić u 34, 6:3 Spalević, 7:3 Niketić u 35. minutu. Žuti kartoni: Živković, Petrović (Prokuplje), Stojmenović, Lazić, Golubović, Ljubisavljević. Crveni kartoni: D. Milosavljević (Prokuplje), Ljubisavljević („Aleksinac 2015”) u 26. minutu.

PROKUPLJE: LJUBISAVLJEVIĆ, PERIŠIĆ, NIKETIĆ, MITROVIĆ, GRUJIĆ, Stefanović, Sredojević, Petrović, D. Milosavljević, V. Milosavljević, Živković, I. Milosavljević.

„ALEKSINAC 2015”: PETKOVIĆ, STOJMENOVIĆ, ZEKA, STOJANOV, LAZIĆ, Lovrenčić, Lazarević, Ljubisavljević, Stanković, Kostić, Golubović, Spalević, Čudić.