Тријумф рукометаша, још корак до финала

У Хали спортова у среду је одиграна прва полуфинална утакмицау оквиру доигравања за пласман  у Супер Б лигу између рукометаша Алексинца и Радничког из Ћуприје.

У занимљивом и борбеном мечу Алексинчани су били бољи и заслужено славили са седам голова разлике – 36:29.

– Честитам победу мојим момцима који су 60 минута заиста изгарали на терену. Наш прави квлитет дошао до изражаја у другом полувремену када смо у једном тренутку направили разлику од осам- девет голова. Овом победом смо стекли предност, али то је тек пола посла завршено – казао је за наш портал тренер алексиначке екипе Владан Стошић.

Реванш утакмица полуфинала одиграће се у суботу у Ћуприји.

АЛЕКСИНАЦ – РАДНИЧКИ 36: 29 (17:16)

РК Алексинац

Хала спортова, Алексинац. Судије: Милош Радојичић, Предраг Маринковић (Лесковац). Седмерци: Алексинац 2 (0), Раднички 5 (5). Искључења: Алексинац 18, Раднички 14 минута.

АЛЕКСИНАЦ: С. Јовановић, Стевановић, Живановић, Ристић 6, Н. Јовановић 2, Ђорђевић 8, Савић 2, Стефановић 8, Тривунац 2, Станојевић, Милосављевић, Милановић 6, Недељковић, Митровић, Стојановић 2.

РАДНИЧКИ: Николић, Милановић 2, Динић, Поскурица 2, Л. Станковић, Куч 3, Милојевић 4, Ђукић 10, А. Станковић, Раденовић 8, Томић, Вучић, Маринковић, Петровић, Станисављевић.