Brđanka

Тријумф Брђанке и пораз Алексинца

У оквиру петог кола Регионалне футсал лиге – група Север, футсалери Клуба малог фудбала „Брђанка” синоћ су у Хали спортова, после тешке и неизвесне борбе, са 5:4 (2:2) победили искусни тим „Темнића” из Варварина. У финишу утакмице, три-четири минута пре краја, гол одлуке из пенала постигао је Михајло Цветковић који је до сада, у четири првенствена кола, постигао осам голова.

Са утакмицом мање, „Брђанка” је сада на трећем месту са девет бодова, а у наредном колу у петак, 22. новембра, гостује сокобањском „Озрену”, екипи која је тренутно на другој позицији са истим бројем бодова.

KMF Aleksinac 2015, Aleksinac

Футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” поражени су синоћ у Куршумлији од екипе „Беле цркве” са 8:1. Један од узрока за овако висок пораз је чињеница да су Алексинчани у Куршумлију дошли без половине екипе због повреда играча али и спречености да одсуствују с посла. Једини погодак за алексиначки тим постигао је Стефан Ђурић у 28. минуту.

После овог кола, Алексинчани су на претпоследњем, деветом месту са три бода, а у наредном колу, у понедељак 25. новембра, у овдашњој Хали спортова играће против лидера првенства, екипе Лесковца.

БЕЛЕ ЦРКВЕ – АЛЕКСИНАЦ 8:1 (4:0)

Хала спортова Куршумлија. Гледалаца: око 150. Судије: Оливер Николић, Јован Бојичић (Ниш). Стрелци: 1:0 Поповић у 5, 2:0 Ракић у 14, 3:0 Поповић у 16, 4:0 Ракић у 17, 4:1 Ђурић у 28, 5:1 Мијајловић у 30, 6:1 Симић у 34, 7:1 Мијајловић у 37, 8:1 Мијајловић у 38. минуту.

БЕЛЕ ЦРКВЕ: МИЉКОВИЋ, РАДОСАВЉЕВИЋ, МИЈАЈЛОВИЋ, РАКИЋ, СИМИЋ, Поповић, Здравковић, Милошевић, Матовић, Јовановић, Јоксимовић.

АЛЕКСИНАЦ: ПЕТКОВИЋ, ЂУРИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, БОГДАНОВИЋ, МИТАКОВИЋ, Стојановић, Тасић.