Трећи реми „рудараˮ, пораз Суботинчана

Фудбалери Рудар Алпоса пред својим навијачима играли су нерешено против екипе Малошишта – 1:1. Ово је трећи реми зонаша са Алексиначког Рудника у актуелном шампионату.

Капитен Рудар Алпоса Александар Земљак

Домаћи тим је дошао до предности у 50. минуту преко капитена Александра Земљака, а гости су изједначили у 67. минуту, када је са беле тачке Миленковић савладао голмана „рудараˮ Лазара Раденковића.

Наш други зонаш, Моравица из Суботинца, поражена је у Кладову од Бродоремонта са 2:0. До три бода Кладовчани су стигли бољом игром у другом полувремену. Голмана Суботинчана Богдана Чудића најпре је савладао Крстић у 70. минуту да би се 14 минута касније у листу стрелаца уписао и Лазић који је постигао погодак из слободног ударца са 18 метара.

Књажевац: ТимочанинНаша крила (Белотинац) 4:1,
Неготин: Хајдук ВељкоЂердап (Кладово) 3:1,
Боговина: БСКТимок (Зајечар) 2:3,
Орљане: ОрљанеБуковик (Ражањ) 3:0,
Зајечар: КабловиОФК Слатина (Слатина) 4:4, и
Сврљиг: СврљигМајданпек 8:0.

На табели и даље води Тимочанин сада са 60 бодова. Следе: Хајдук Вељко и Тимок са по 58, Моравица је на четвртом месту са 43 бода, а Рудар Алпос на самом дну табеле са шест бодова.