Detalj sa utakmice OFK Rutevac - Rutevac

Рутевчани јуришају на врх

Комшијски дерби 11. кола Окружне фудбалске лиге, одигран у Алексинцу између Палилуле и Слоге из Кормана, припао је домаћинима који су победили са 5:2 и тако забележили другу победу у јесењем делу шампионата. ОФК Рутевац је у Житковцу савладао Моравца из Чечине резултатом 2:1. Оба гола за Рутевчане постигао је Никола Денић, први у 8, а други у 44. минуту, док је гол за госте у 39. минуту дао Душан Стефановић На гостовању у Чечини Рудар Алпос је поделио бодове са Победом из Русне – 1:1, а до поделе плена дошло је и у Гредетину где је Напредак 2012 из Крушја са Елидом из Доњег Душника играо 4:4.

Остали резултати:

Рожина: НаисусЗаплањац (Гаџин Хан) 5:0,
Дољевац: ДољевацМладост (Батушинац) 6:0,
Кочане: РадничкиРасовача 2:3,
Баличевац: ПадинаМоравац (Заплањска Топоница) 3:3, и
Баличевац: БаличевацРаднички (Чапљинац) 1:5.

Наисус је и даље први на табели, сада са 31. бодом. ОФК Рутевац је други са 25 бодова, а Рудар Алпос заузима четврту позицију са 22 бода. Слога је десета са 15 бодова, Напредак 2012 заузима 16. место са девет бодова, а на претпоследњем, 17. месту је Палилула са седам бодова.

OФК РУТЕВАЦ – МОРАВАЦ (Ч) 2:1

Стадион Мораве у Житковцу. Гледалаца: око 30. Судија: Стефан Пауновић (Алексиначки Бујмир). Стрелци: 1:0 Денић у 8, 1:1 Стефановић у 39, 2:1 Денић у 44. минуту. Црвени картон: Стојковић (Моравац) у 44. минуту.

ofkrutevac1908ОФК РУТЕВАЦ: Петровић, Станковић (од 88. Лазић), Радојковић, Славнић, Миљковић (од 64. Милутиновић), Брзаковић, Илић, Лазаревић, Ранђеловић (од 83. Радовановић), Рајковић, Денић.

МОРАВАЦ: Прокић, Стевчић, Стојковић, Стаменковић, Коцић, Антић (од 45. Тончић), Мијалковић, Ристић, Стефановић, Младеновић, Стајковић.