Preokret u samom finišu

U 11. kolu Treće futsal lige FS RIS, ekipa Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015ˮ zabeležili je još jedan remi, treći zaredom. Aleksinčani su sinoć u ovdašnjoj Hali sportova podelili bodove sa „Putinžinjeringomˮ iz Niša – 5:5 (2:1).

Domaći tim je bio u prednosti tokom većeg dela utakmice, pogotovo u drugom delu, ali je na kraju ipak dozvolio gostima da uknjiže bod. Četiri minuta pre kraja meča,činilo se da su aleksinački futsaleri bili nadomak celog plena, jer su vodili sa 5:3. Međutim, u samom finišu utakmice agilni gosti su uspeli da za dva minuta postignu dva gola i tako poravnaju rezultat.

Posle ovog kola, Aleksinčani su na petom mestu sa 14 bodova, a u narednom kolu će u Kuršumliji igrati protiv „Bele crkveˮ.

KMF „Aleksinac 2015ˮ – „Putiženjeringˮ 5:5 (2:1)

Hala sportova Aleksinac. Gledalaca: oko 50. Sudije: Dejan Stajić, Danijel Ristić (obojica iz Vranja). Strelci: 0:1 V. Stanković u 5, 1:1 Jezdić u 16, 2:1 Jezdić u 18, 2:2 S. Stanković u 24, 3:2 Dabarčić u 26, 4:2 Ristić u 29, 4:3 Kostić u 34, 5:3 M. Stanković u 36, 5:4 Pešić u 38, 5:5 S. Stanković u 40. minutu. Žuti kartoni: Kostić, Stojmenović (Aleksinac 2015), Pešić, Kostić, Petrović (Putinženjering). Crveni karton: Kocić (Putinženjering) u 28. minutu.

„ALEKSINAC 2015ˮ: ČUDIĆ, KOSTIĆ, LOVRENČIĆ, STOJMENOVIĆ, RISTIĆ, Petković, Stojanović, M. Stanković, Stamenković, Dabarčić, A. Zemljak, Jezdić.

„PUTIŽENJERINGˮ: VUKADINOVIĆ, PEŠIĆ, KOSTIĆ, PETROVIĆ, ĐURĐANOVIĆ, Rajković, Stojanović, V. Stanković, Živković, Mitrevski, S. Stanković, Kocić.