KMF Aleksinac 2015

Poraz Aleksinčana na startu

Futsaleri Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” igrali su sinoć u Pirotu utakmicu prvog kola Treće lige – Istok protiv Pirgosa i pretrpeli poraz od 5:3.

Aleksinčani su bili bolji u prvom delu utakmice i do 15. minuta vodili sa 0:2, a onda je Petrović postigao autogol. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:2. U drugom delu meča, pri rezultatu 4:3, Živić nije iskoristio penal sa 10 metara i priliku da poravna rezultat. U samom finišu domaćini su preko kapitena Vasića postigli gol i tako stavili tačku na ovaj borbeni i dinamični meč – 5:3.

− Utakmica je bila veoma teška za obe ekipe, sa mnogo prilika za postizanje pogodaka i neizvesna do samog kraja. Zahvaljujem domaćinima na gostoprimstvu i čestitam im na zasluženoj pobedi. Hvala i našim igračima na prikazanoj borbi i zalaganju − rekao nam je posle utakmice predsednik KMF „Aleksinac 2015” Leonardo Matić.

Naredno kolo na programu je 24. oktobra, kada će „Aleksinac 2015” na svom parketu igrati protiv Rosulje iz Vlasotinca.

PIRGOS – „ALEKSINAC 2015” 5:3 (1:2)

Hala sportova Kej u Pirotu. Sudije: Nemanja Kostić (Leskovac), Miloš Stamenković (Vlasotince). Strelci: 0:1 Petrović u 14, 0:2 Živić u 15, 1:2 Petrović (autogol) u 16, 2:2 N. Vasić u 23, 3:2 Kostić u 25, 3:3 Petrović u 28, 4:3 Jonić u 28, 5:3 N. Vasić u 40. minutu. Žuti kartoni: Pešić, Stoiljković (Pirgos), Tasić („Aleksinac 2015”).

PIRGOS: MANČIĆ, PETROVIĆ, N. VASIĆ, PEŠIĆ, M. VACIĆ, Kamenović, Mijić, Jonić, M. Đorđević, Kostić, Stoiljković, J. Đorđević, Gogov.

„ALEKSINAC 2015”: PETKOVIĆ, JEZDIĆ, DABARČIĆ, ŽIVIĆ, TASIĆ, Bobičić, R. Stojanović, N. Babić, Petrović, N. Stojanović.