Немилосрдни Суботинчани

У комшијском дербију на Алексиначком Руднику, како се и очекивало, фудбалери Моравице из Суботинца у потпуности су оправдали епитет фаворита и са 1:4 (1:1) савладали тим Рудар Алпоса. Обе екипе нису биле комплетне; „рудари” су утакмицу почели са деветорицом, а Суботинчани са десет играча. Гости су стигли до предности у 23. минуту, када је најбољи актер утакмице Стојановић савладао голмана Раденковића. Међутим, четири минута касније Стојанов је поравнао резултат.
У другом полувремену гости су постигли још три гола, и то: Нешић у 64, Стојановић у 72. и Аврамовић у 76. минуту.
Судија Вељко Маринковић из Сврљига показао је црвени картон Перићу из Рудар Алпоса и Радуловићу из Моравице.