НАПРЕДАК И ДУНАВ: БЕСПЛАТАН УЛАЗ НА ВАЖАН ДУЕЛ (Арена спорт 3)

Кошаркашки клуб Напредак ЈКП угостиће екипу Дунава из Старих Бановаца, у једној од утакмица 9. кола Кошаркашке лиге Србије. Предстојећи меч од великог је значаја за оба тима. Алексинчани желе да прекину низ од три пораза и задрже добру позицију на табели, док гости желе да се склоне из ”опасне зоне”.

Напредак је, након феноменалног старта и три узастопне победе, забележио толико пораза заредом. Мало је недостајало да се оствари победа у Ужицу. Након додатних 5 минута, Слобода је славила 103:101. Уследило је бледо издање алексиначког тима против Младости, а онда и сусрет са непораженим Борцем. Изабраници Небојше Раичевића 35 минута имали су резултатски прикључак, што до сада није пошло за руком ни једној гостујућој екипи у Чачку. Чачни су на крају ипак успели да сломе јак отпор гостију и остану непоражени.

Екипа из Старих Бановаца заузима 11. позицију на табели, а у последња 3 меча остварила је једну победу (Тамиш) и два пораза (Златибор, Борац).

Утакмица у суботу од велике је важности за Напредак, који након три везана пораза жели нова два бода, којим би задржао своје место у средини табеле. Алексиначки кошаркашки клуб одлучио је да награди своју верну публику бесплатним улазом на ову утакмицу.

Сусрет између Напретка и Дунава игра се у суботу, у Спортској хали у Алексинцу, са почетком у 16 часова. Утакмицу из Алексинца уживо ће преносити телевизија Арена спорт.