KMF Aleksinac 2015, Aleksinac

Mladenović brži od sirene

Futsaleri Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” sinoć su u ovdašnjoj Hali sportova, u dramatičnoj završnici, sa 7:6 savladali ekipu „Prokuplja” i tako zabeležili prvu pobedu u aktuelnom prvenstvu Treće futsal lige – grupa Istok.

Stefan Đurić
Junak utakmice Stefan Đurić

Utakmica je bila interesantna i puna uzbuđenja i preokreta. Gosti su tri puta bili u vođstvu, ali se domaćini nisu predavali. Drama je, može se reći, trajala do samog kraja.

Junak utakmice i petostruki strelac Stefan Đurić u 38. minutu je poravnao rezultat na 6:6, a gol za trijumf sekund pre sirene postigao je Ilija Mladenović.

Aleksinčani su sada na osmom mestu sa tri boda, a u narednom kolu, 18. novembra, igraće u Kuršumliji protiv ekipe Bele crkve.

ALEKSINAC – PROKUPLJE 7:6 (3:3)

Hala sportova, Aleksinac. Gledalaca: oko 50. Sudije: Miloš Grujić, Predrag Hristov (Niš). Strelci: 0:1 D. Stojković u 3, 0:2 Živković u 6, 1:2 Đurić u 10, 2:2 R. Stojanović u 16, 3:2 Đurić (iz penala) u 18, 3:3 Lutovac u 19, 3:4 D. Stojković u 21, 4:4 Mladenović u 24, 5:4 Đurić u 34, 5:5 Paunović u 35, 5:6 D. Stojković u 36, 6:6 Đurić u 38, 7:6 Mladenović u 40. minutu. Žuti kartoni: Đurić, Jezdić (Aleksinac). Crveni karton: Lutovac (Prokuplje) u 33. minutu.

ALEKSINAC: PETKOVIĆ, ĐURIĆ, MITAKOVIĆ, MLADENOVIĆ, JEZDIĆ, Bogdanović, Mićić, Dodić, Tasić, Zeka, R: Stojanović.

PROKUPLJE: STEFANOVIĆ, MITROVIĆ, STOJKOVIĆ, PAUNOVIĆ, MALETIĆ, Blagojević, Gašić, Živković, Lutovac, Donić, Grujić.