Комшијски дерби без победника

Синоћ је у Алексинцу одигран  меч 9. кола Регионалне  футсал лиге – Север у коме су мегдан поделиле екипе Брђанке и Озрена из Сокобање. Како је за наш портал оценио секретар Брђанке Милан Милојевић, утакмица првих комшија била је веома занимљива, узбудљива и пуна неизвесности до самог краја.

KMF Brdjanka
КМФ Брђанка Алексинац (фото из архиве)

За само два минута (од 17. до 19.) гости су стекли три гола предности, да би Арсић у финишу првог полувремена смањио на 1:3.

КМФ Озрен Сокобања

У наставку Алексинчани крећу на све или ништа. Опседају гол Сокобањаца, стварају изгледне прилике и на четири минута пре краја меча праве велики преокрет – 4:3. Међутим, педесет секунди пре судијског звиждука гости постижу гол и ипак долазе до бода, који их оставља у трци за првака лиге.

БРЂАНКА – ОЗРЕН 4:4 (1:3)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Милош Грујић, Игор Младеновић (Ниш). Стрелци: 0:1 Тасић у 17, 0:2 Јанковић у 17, 0:3 Стојменовић у 19, 1:3 Арсић у 19, 2:3 Гојковић у 22, 3:3 Савић  у 34. (из пенала – 10 м), 4:3 Пендо у 36, 4:4 Стојменовић у 39. минуту.

БРЂАНКА: ЂОРЂЕВИЋ, АРСИЋ, ГОЈКОВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, САВИЋ, Цветковић, Голубовић, Ловренчић, Милошевић, Николић, Пендо, Радојевић, Тасић, Шућур.

ОЗРЕН: СТОЈКОВИЋ, СТОЈАКОВИЋ, БОГДАНОВИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, Тасић, Стојменовић, Јанковић, Миловановић, Богојевић, Живановић, Николић, Марињешковић.