Књажевчанке без милости

На гостовању у Књажевцу, у оквиру деветог кола А групе Прве лиге – Исток, рукометашице Женског рукометног клуба Алексинац поражене су од екипе АРИФ Осице са 46:21.

Од првог до последњег минута искусне и уигране Књажевчанке наметнуле су свој ритам тако да њихова победа уопште није долазила у питање. Алексинчанке су пружале отпор, поготово у првом полувремену, али то очигледно није било довољно да избегну висок пораз.

Одигравањем утакмица овог кола спуштена је завеса на јесењи део првенства. Са утакмицом мање, Алексинчанке су на осмом месту са три бода, колико има и Радан на седмој позицији.

ОСИЦЕ – АЛЕКСИНАЦ 46:21 (23:9)

Хала Каплар, Књажевац. Гледалаца: 50. Судије: Ђуро Ђукановић, Ђорђе Тошић (Ниш). Седмерци: Осице 6 (4), Алексинац 6 (4). Искључења: Осице 8, Алексинац 6 минута.

ZRK OsiceОСИЦЕ: А. Ранђеловић, Стевановић 12, Накић 1, Стојов 5, Кочић 7, Ристић-Николић 4, Т. Ранђеловић 3, Петровић 4, Здраковић 5, Марјановић 5, Светозаревић.

АЛЕКСИНАЦ: Богдановић, Тимотијевић 1, Павловић 1, Тројановић 5, Пешић-Ђокић 1, Миладиновић 1, Бранковић, Стевановић 3, Ђорђевић, Милојковић 5, Милетић, Стефановић, Младеновић, Мијалковић, Ђорђевић 3, Грујић 1.