Два кола, две победе Алексинчана

У другом колу Б групе Прве лиге –Исток, рукометаши Рукометног клуба „Алексинац” играли су у Врању против „Младости” и победили са четири гола разлике – 24:28.

Током првог полувремену домаћини су колико-толико били равноправан ривал. Међутим, у другом делу утакмице алексиначки тим је преузео иницијативу, био стално у вођству и на крају стигао до заслужене победе.

Седам голова за Алексинчане постигао је Бојан Стефановић, а по пет пута у листу стрелаца уписали су се Немања Ристић, Никола Јовановић и Никола Стојановић.

У минула два кола изабраници тренера Владана Стошића остварили су две победе и тренутно су на деоби челне позиције са „Власотинцем”, а у наредном колу дочекују други тим лесковачке „Дубочице 54”.

МЛАДОСТ – АЛЕКСИНАЦ 24:28 (10:12)

Хала спортова, Врање. Судије: Стефан Петковић (Лесковац), Владан Митић (Ниш). Седмерци: Младост 5 (2), Алексинац 2 (1). Искључења: Младост 4, Алексинац 6 минута.

GRK Mladost VranjeМЛАДОСТ: Станковић 2, Јовановић 1, Павловић 2, Тасић 5, Тасковић 5, Денковић, О. Додић 2, Р. Додић 3, Ристић, Марјановић 4, Настић.

RK AleksinacАЛЕКСИНАЦ: Живановић, Ристић 5, Јовановић 5, Ђорђевић 4, Стефановић 7, Тривунац, Станојевић 1, Милосављевић 1, Костић, Недељковић, Стојановић 5.