Доктори одиграли – докторски, вечерас четвртфинални мечеви

Турнир у малом фудбалу „Алексинац 2021” лагано улази у своју завршницу.

Синоћ су одигране три утакмице. У мечу без такмичарског набоја, мирном и коректном, између Рутевца и Трећег полувремена (Алексинац), славили су Алексинчани са 11:3. Утакмица двеју алексиначких екипа, Брђанке и Алкохол јунајтеда, одлучила је првака групе, а протекла је у знаку Брђанке (6:3) која је од почетка до краја диктирала темпо и била бољи ривал са доста неискоришћених шанси. У трећој утакмици опет су се сусреле екипе из нашег града, Кафе Афродизија и Доктори. Лагано и убедљиво, рекло би се без превелике муке, Доктори су победили са 8:2. Две утакмице нису одигране и регистроване су службеним резултатом, Дрим-тим (Алексинац) – Параћинци (Параћин) 5:0 и Расадник Чабрић (В. Шиљеговац) – Фамилија (Г. Пешчаница) 5:0.

Такмичење се наставља вечерас четвртфиналним утакмицама. Од 19 сати састају се Расадник Чабрић (В. Шиљеговац) – Клинци 33 (Алексинац), од 19.50 ривали су Афро Сандра (Алексинац) – Кватро тим 037 (Крушевац), од 20.40 играће алексиначке екипе БрђанкаДрим-тим, а од 21.30 мегдан ће поделити такође алексиначке екипе ДокториАлкохол јунајтед.

Сутра су на програму две полуфиналне утакмице, прва од 20 сати и 45 минута, друга од 21.45.

Турнир се завршава у понедељак; утакмица за треће место играће се од 20 сати и 45 минута, а финале сат времена касније.

Фотографије: Милан Јовановић