Krušje OFK Draževac

Добрујевчани држе ритам

Од пет утакмица трећег кола Општинске фудбалске лиге, домаће екипе су славиле на две, исти биланс су забележиле и гостујуће екипе, а на једној утакмици је било нерешено. Стрелци су 28 пута затресли мреже , у просеку 5,6 по мечу.

На гостовању у Бобовшту ОФК Слога из Добрујевца победила је са 1:2 и тако остварили стопостотни учинак у досадашњем току првенства. Добрујевчани су повели већ у петом минуту голом Марковића, а у 20. минуту преко Ристића повисили су на 0:2. На 1:2 смањио је Миленковић у 35. минуту.

ОФК Слога Добрујевац – тим (архива)

Горњи Љубеш: Црвена звезда – „Напредак 2012” (Крушје) 4:1,
Вукашиновац: Вукашиновац – Полет (Радевац) 2:2,
Рутевац: Рутевац – Шкриљац (Брадарац) 3:4, и
Трњане: Борац – Темпо (Мозгово) 7:2.
Слобода је био Полет из Витошевца.

На табели води ОФК Слога са девет бодова, следе Црвена звезда са седам, Напредак 2012 са шест бодова, итд.

ЈЕДИНСТВО – ОФК СЛОГА 1:2 (1:2)

Игралиште Јединства у Бобобишту. Судија: Александар Димитријевић (Алексинац). Стрелци: 0:1 Марковић у 5, 0:2 Ристић у 20, 1: 2 Миленковић у 35. минуту. Жути картони: Милутиновић (Јединство), Ристић (ОФК Слога).

ЈЕДИНСТВО: Стошић, Манојловић, Микић, Ђорђевић, Адамов, Ракић, Живковић, Драгићевић (од 13. Трифуновић), Миленковић, Ранђеловић, Милутиновић.

ofkslogadobrujevacОФК СЛОГА: Ивановић, Тасић, Момчиловић, Бјелић, Милосављевић, Поповић, Ристић, Марковић (од 80. Јоцић), Јовановић, Матић (од 54. Михајловић), Ивановић.