„Бистроˮ сачувало примат

На Куп такмичењу књажевачке Организације спортских риболоваца „Бели Тимокˮ, одржаном на Бованском језеру, победили су Алексинчани.

Екипа Организације „Бистроˮ, коју су чинили Слободан Дане Крстић, Братислав Станковић и Драган Станковић, уловила је 3.450 грама рибе и са 10 поена освојила прво место. Награђени су златним медаљама, прелазним и пехаром у трајно власништо. Тако су Алексинчани још једном потврдили примат на овом надметању, јер су и прошле године тријумфовали.

На такмичењу је, иначе, учествовала и екипа Клуба спортских риболовац „Трњанеˮ из Трњана (Војислав Ерор, Бранко Димитријевић, Ивица Петровић) и са уловом од 1.245 грама и 28 поена освојила 10. место.

На Купу ОСР „Бели Тимокˮ, осим, наравно, домаћина, и екипа из Алексинца и Трњана, учествовали су и такмичари из Ниша, Сврљига, Бора, Кладова, Зајечара, Неготина и Прокупља.