Ekipa KMF Aleksinac 2015

Bujanovčani „pali” u Aleksincu

U derbiju 12. kola Regionalne futsal lige, odigranom sinoć, ekipa Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” ubedljivo je savladala „As” iz Bujanovca sa 10:3. Izabranici trenera Aleksandra Zemljaka, pogotovo u prvom poluvremenu, u potpunosti su nadigrali goste i osvojili dragocene bodove u trci za vrh tabele i direktan plasman u viši rang.

Aleksandar Zemljak, trener KMF Aleksinac 2015
Aleksandar Zemljak, trener KMF Aleksinac 2015.

‒ Utakmicu je odlučila dobra taktika i bolja fizička pripremljenost mojih igrača. Do kraja prvenstva čeka nas mnogo izazova, ali ja verujem u moje igrače i ostvarenje zacrtanog cilja ‒ kaže trener KMF „Aleksinac 2015”, Aleksandar Zemljak.

Aleksinčani su sada na drugom mestu sa 28 bodova i utakmicom manje, a u naredom kolu u Surdulici će igrati protiv „Radnika”.

Hala sportova. Gledalaca: oko 50. Sudije: Boško Tarbuk (Zaječar), Bojan Milić (Kruševac). Strelci: 1:0 Kostić u 1, 2:0 Kostić u 4, 3:0 Golubović u 13, 4:0 Stanković (iz penala) u 15, 5:0 Stojanov u 19, 5:1 Mustafi u 24, 6:1 Zeka u 29, 7:1 Stanković u 30, 7:2 Mustafi u 36, 8:2 Zeka u 38, 9:2 Lovrenčić u 38, 10:2 Spalević u 39, 10:3 Veliji u 40. minutu. Žuti kartoni: Spalević (Aleksinac), Stanojević (As). Crveni karton: Aliji (As) u 17. minutu.

Sa utakmice Aleksinac - As

„ALEKSINAC 2015”: PETKOVIĆ, LAZIĆ, STANKOVIĆ, STOJANOV, KOSTIĆ, Lovrenčić, Zeka, Čudić, Lazarević, Golubović, Spalević.

„AS”: VELIJI, DEMIRI, MUSTAFI, SINANI, STANOJEVIĆ, Redžepi, Aliji, Agaj, Behljulji.