KMF Aleksinac 14

Алексинчани циљају виши ранг

Футсалери КМФ „Алексинац 2015” извојевали су и четврту победу заредом. Са 4:1 победили су тим „Радника” из Сурдулице и сада су заједно са Тимоком из Зајечара на водећој позицији Регионалне футсал лиге ФС РИС.

За разлику од претходне три, ова утакмица била је прилично тешка, каже заменик капитена Смиљан Стојанов.

Нисмо очекивали овако јак отпор гостију. У првом полувремену мањкала нам је концентрација, у другом делу заиграли смо како треба и стигли до целог плена каже Стојанов.

Досадашњим резултатима задовољан је и председник клуба Леонардо Матић.

Наш циљ је улазак у виши ранг, односно Трећу лигу. На почетку првенства појачали смо екипу искусним играчима који играју велики фудбал, што је уродило плодом јер смо у досадашњем току првенства остварили стопостотни учинак. У наредном колу очекује нас тешка утакмица против Тимока у Зајечару истиче Матић.

Јесењи део шампионата Регионалне футсал лиге завршава се 1. децембра, а до тада ће Алексинчани одиграти још пет утакмица – две на свом паркету и три у гостима.

Klupa

Алексинац – Радник 4:1 (2:1)

Хала спортова Алексинац. Гледалаца: 200. Судије: Горан Радуловић, Александар Миленковић (Прокупље) 8. Стрелци: 1:0 Станковић у 6, 2:0 Станковић у 12, 2:1 Поповић у 14, 3:1 Голубовић у 29, 4:1 Стојанов у 40. минуту. Жути картони: Љубисављевић, Лазић (Алексинац), Стошић (Радник).

АЛЕКСИНАЦ 2015: МИТИЋ 7, СТОЈМЕНОВИЋ 7, КОСТИЋ 7,5, СТОЈАНОВ 7, СТАНКОВИЋ 7,5, Земљак -, Лазић 7, Ловренчић -, Љубисављевић 7, Голубовић 7, Јанковић 7, Петковић 7.

РАДНИК: ЦВЕТКОВИЋ 6,5, ПЕТРИЧЕВИЋ 6,5, СТОЈАНОВИЋ 7, ПЕТРОВИЋ 7, МИЛУТИНОВИЋ 6,5, Димитријевић 6,5, Тасић 6,5, Стошић 6,5, Поповић 7, Радојичић 6,5, Миленковић 6,5, Вучковић 6,5.

Играч утакмице: Милош Станковић (Алексинац).