Aleksinčani bolji u derbiju

U derbiju četvrtog kola Okružne lige u Žitkovcu, OFK Napredak iz Aleksinca je slavio protiv Morave sa 2:1(1:1). Žitkovčani su došli do prednosti u 8. minutu, kada je Martin Ristić sa bele tačke savladao Stefana Miletića. U 23. minutu izjednačio je Lazar Babić, a konačan rezultat postavio je Nemanja Radivojević četiri minuta pre kraja.

Utakmica u Mezgraji između Jedinstva iz Grejača i Napretka 2012 iz Krušja registrovana je službenim rezultatom (3:0) u korist gostiju, jer se domaćini nisu pojavili na igralištu.

Sloga je u Kormanu poražena od Mladosti iz Batušinca sa 1:2.

Poražena je takođe i Crvena zvezda iz Gornjeg Ljubeša koja je u Balajincu izgubila od Zemljoradnika, čak sa 6:0.

U Donjem Dušniku Palilula iz Aleksinca igrala je bez golova (0:0) protiv Elida.