Алексинчани бољи у дербију

У дербију четвртог кола Окружне лиге у Житковцу, ОФК Напредак из Алексинца је славио против Мораве са 2:1(1:1). Житковчани су дошли до предности у 8. минуту, када је Мартин Ристић са беле тачке савладао Стефана Милетића. У 23. минуту изједначио је Лазар Бабић, а коначан резултат поставио је Немања Радивојевић четири минута пре краја.

Утакмица у Мезграји између Јединства из Грејача и Напретка 2012 из Крушја регистрована је службеним резултатом (3:0) у корист гостију, јер се домаћини нису појавили на игралишту.

Слога је у Корману поражена од Младости из Батушинца са 1:2.

Поражена је такође и Црвена звезда из Горњег Љубеша која је у Балајинцу изгубила од Земљорадника, чак са 6:0.

У Доњем Душнику Палилула из Алексинца играла је без голова (0:0) против Елида.

Заплањскa Топоницa: МоравацНаисус (Рожинa) 1:1,
Падинa: Падина – Моравац (Чечинa) 2:2,
Чапљинaц: РадничкиРасовача 2:6,
Дољевaц: Дољевац – Раднички (Кочан) 3:2.

На челној позицији је Расовача са 12 бодова. ОФК Напредак 1929 из Алексинца је на четвртом месту са девет бодова, Морава је осма са шест бодова, колико има и Напредак из Крушја на деветом месту. Тринаесто место са 4 бода заузима Палилула, на 14. позицији је Јединство са три бода, док је Слога на претпоследњем, 15. месту, такође са три бода.